ساعت فلش

چیپ گلکسی نوت ۳ هم فریبکار از آب در آمد؛ واکنش توییتری فیل شیلر: حقه بازی! - خبرهای بروز
خبرهای بروز
برای همیشه آپدیت باشید
سلام دوستان عزیزم به وبلاگ ما خوش آمدید


فیل شیلر، مدیر بازار یابی شرکت اپل، همیشه حرف دلش درباره پلتفرم های رقیب را از طریق حساب توییتر خود زده و امروز هم برای چندمین بار با اندروید و پشتیبان بزرگش، سامسونگ، شاخ به شاخ شده.

او با نوشتن کلمه «حقه بازی» و افزودن لینکی به وب سایت ars technica در مورد دستکاری نتایج بنچمارک گلکسی نوت ۳ حسابی جنجال به پا کرده. در گزارش سایت مذکور می خوانیم:



  
بعد از کمی پیگیری [حالا] با اطمینان می توانیم بگوییم سامسونگ نتایج بنچمارک گلکسی نوت ۳ آمریکا را به طور مصنوعی افزایش داده؛ این کار با تنظیم پردازنده روی یک حالت خاص انجام شده که موقع تست، cpu را در وضعیت پردازش قوی قرار می دهد. سامسونگ این بار هم کاری مشابه آنچه با گرافیک مدل بین المللی گلکسی اس ۴ کرده بود را انجام داده ولی این اولین باری است که شاهد تقویت [مصنوعی به هدف بنچمارک] در یک دستگاه آمریکایی هستیم.
و در ادامه نوشته شده که «البته ما راهی برای غیر فعال کردن این حالت خاص پردازنده پیدا کرده ایم، پس برای نخستین بار می توانیم ببینیم که بهینه سازی های سامسونگ برای رسیدن به نتایجِ بهتر در بنچمارک ها، واقعاً چقدر موثر هستند.»

شیلر، سال گذشته هم در توییترش به اندروید تاخته بود: «آن بیرون مراقب باشید» و این کنایه را با لینکی از یک تحقیق درباره اینکه چقدر اندروید بیشتر از دیگر پلتفرم های موبایل هدف بد افزارها قرار می گیرد تکمیل کرده بود.

شما در این مورد چطور فکر می کنید؟ این هم از ترفندهای خاص این بازارشناس کار کشته بر علیه رقیب اپل است یا فقط انگشت گذاشتن روی حقیقت؟

پنج‌شنبه 11 مهر‌ماه سال 1392 :: 02:21
درباره وبلاگ


(عاشق موسیقی) فقط از یک چیزی بدم میاد هی سرم میاد تنهایی هستش خیلی بده مگه نه؟؟؟
موضوعات
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • تعداد بازدیدکنندگان: 332363
Pagerank
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر
کدهای جانبی شما
کلیه حقوق این وبلاگ برای خبرهای بروز محفوظ است